May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

PetSmart uruchamia program franczyzowy usług weterynaryjnych

PetSmart wprowadza PetSmart Veterinary Expert services, niezależny model biznesu, który oferuje weterynarzom otwarcie franczyzowej praktyki w lokalizacji sklepu i łączy właścicieli zwierząt domowych z weterynarzami i lokalizacjami szpitali weterynaryjnych w sklepach PetSmart.

Zgodnie z komunikatem prasowym celem jest zwiększenie liczby praktyk weterynaryjnych i umożliwienie weterynarzom bycia niezależnymi właścicielami organization.

„Dzięki modelowi niezależnego właściciela PVS możemy wnieść naszą wielkość, możliwości i wiedzę jako wiodący sprzedawca zwierząt domowych, aby wspierać weterynarzy poszukujących niezależności i korzyści płynących z posiadania praktyki. Wysiłki te zapewnią krytyczną opiekę weterynaryjną dla rosnącej liczby zwierząt domowych i zwierząt domowych. rodziców i jest ważną częścią naszej strategii rozwoju, aby zapewnić naszym klientom wszystkie produkty, usługi, rozwiązania i opiekę, których potrzebują w jednym miejscu” – powiedział w komunikacie JK Symancyk, prezes i dyrektor generalny PetSmart.

PVS zapewni każdemu właścicielowi gabinetu wbudowane zasoby do marketingu, technologii informacyjnej, budowy, szkolenia, raportowania i bieżących konsultacji. PetSmart prowadzi około 1660 sklepów zoologicznych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Portoryko, a także ponad 200 obiektów PetSmart PetsHotel na pokład dla psów i kotów