May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Piękna skóra jako podkład do haftowania koralików | Igły Glovera

Wielu haftujących koralików woli używać Sztywne rzeczy Lacy które są usztywnianym filcem, zwykłym filcem lub zamszem jako ich podkład. Widziałem, jak koraliki używają markerów do pokolorowania wspomnianych podkładów, aby to, co faktycznie prześwitowało między koralikami, było skoordynowane kolorystycznie.
Ładna skóra to świetna alternatywa, jeśli chcesz pokazać więcej tła. 10 stary movie pokazuje jak dobrze metalowe znaleziska TierraCast pasuje do pięknej skóry rybiej. Instruktorem jest Katie Hacker dla TierraCast.

Używa tylko jednej skóry. Możesz również użyć podkładowego kawałka skóry, jeśli chcesz wykończyć krawędzie koralikami lub przymocować szpilkę z tyłu.

https://www.youtube.com/look at?v=gGCaGpOjQ6U

Przeszycie skóry może być trudne. Rozważ więc użycie igieł rękawiczki, a nie koralików. Igły te mają ostre trójkątne końcówki, które ułatwiają przekłuwanie skóry. Rzeczywiście można dostać cienkie igły do ​​rękawiczek, które można wykorzystać do haftowania koralików na skórze. To jest #12.

Chłopaki schodzą dalej Jak to jest zrobione pokaż, jak powstają nowoczesne rękawiczki z cienkiej skóry. Maszyny są używane, ale nadal jest zrobione ręcznie.

https://www.youtube.com/enjoy?v=ACZDcCQZT-w

Zanim pójdziesz :

Ujawnienie

Ten weblog może zawierać linki partnerskie. Otrzymuję niewielką opłatę za wszelkie produkty zakupione przez linki partnerskie. To idzie w kierunku wsparcia tego bloga i dostarczania czytelnikom informacji o zasobach. Wyrażone opinie są wyłącznie moje. Byłyby takie exact same bez względu na to, czy otrzymam jakiekolwiek odszkodowanie.

______________________________