May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Platforma modowa Lyst promuje McFerrana na stanowisko CEO

MODA

13 lipca 2022 | przez Biuletyn Detaliczny

Globalna aplikacja zakupowa Lyst dokonała przetasowań w zespole zarządzającym wyższego szczebla, a założyciel i szef Chris Morton przeszedł na stanowisko prezesa wykonawczego, a na stanowisku dyrektora generalnego zastąpiła go Emma McFerran, dyrektor ds. operacyjnych firmy.

We wrześniu obejmie swoje nowe stanowisko, a do zarządu firmy dołączy była dyrektor finansowy Hotels.com Liz Kistruck jako nowy dyrektor finansowy firmy.

Morton powiedział: „Rynek przyspiesza i szybko się zmienia w obecnych warunkach – oba te czynniki oferują olbrzymie wiatry w plecy dla naszej firmy. Chcę skupić się w 100% na strategicznym wspieraniu naszej firmy w tym kluczowym dla nas momencie.”

McFerrin powiedział: „Nasz czas jest teraz. To ekscytujące objąć to stanowisko, prowadząc wyjątkowy zespół, gdy zmieniamy biegi i przygotowujemy się do następnej i najbardziej ekscytującej fazy podróży Lyst.

„Przez wiele lat zbudowaliśmy z Chrisem silne partnerstwo, dzieląc się wizją i głębokim zaangażowaniem w uczynienie Lyst zwycięskim modelem dla naszych klientów i partnerów. Ta nowa struktura zespołu pozwala nam lepiej wykorzystać ogromny potencjał naszej firmy i przenieść Lyst na wyższy poziom”.

Wyślij 10 artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj