May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Richie Shazam Talks Her First Film, Fashion, and More

Co zainspirowało cię do wyreżyserowania krótkiego filmu?

Dzięki osobistej eksploracji miłości, akceptacji i wsparcia zostałem zainspirowany do podzielenia się moją historią z innymi, którzy mogą przechodzić przez to samo. Jestem artystą i twórcą, który zawsze szuka kolejnego medium i nowego sposobu na wyrażenie siebie. To bardzo ważne, aby szerzyć miłość i światło i móc pokazać światu, jak pokonałam wszystkie wyzwania, przed którymi stawałam dorastając, aby stać się kobietą, którą jestem dzisiaj, wspierana przez najwspanialszą partnerkę i najwspanialszą grupę sióstr, jaką znam mam plecy grube i cienkie. 10 movie dał mi szansę porozmawiania z młodymi, queerowymi ludźmi na całym świecie i pokazania im, że bez względu na to, przez co przechodzą, wszystko będzie dobrze. Znajdziesz swoje miejsce i swoją rodzinę.

Wyraźnie masz świetne wyczucie stylu i miłość do mody. Osobiście byłem bardzo zaangażowany w twoją kampanię dotyczącą kolekcji outdoorowej Prady. Czym jesteś podekscytowany noszeniem tego lata?

Jestem szczerze podekscytowany, że tego lata nie będę nosić prawie żadnych ubrań, ponieważ chcę czuć się tremendous wolny i będzie tremendous gorąco. Chcę bez skrupułów stąpać po ulicach.

Jesteś znany z tego, że jesteś bez skrupułów sobą. Jaką radę dałbyś innym osobom, które zmagają się z pewnością siebie?

Ważne jest, aby wykonywać codzienne ćwiczenia, aby umocnić siebie i poczuć się bardziej pewnym siebie. Ważne jest, aby poświęcić czas na refleksję. Otaczaj się pozytywną, optymistyczną energią.

Moim zdaniem jesteś poniekąd ikoną stylu. Jakie marki teraz kochasz?

Kocham Schiaparelli. Mam obsesję na punkcie wszystkich ich nieziemskich projektów i to naprawdę pozwala mi marzyć. I oczywiście Converse!

Wiemy, że jesteś utalentowany w tak wielu różnych dziedzinach, a dzisiejszy wieczór to Twój debiut reżyserski. Jak było reżyserowanie twojego pierwszego filmu krótkometrażowego?

Dla mnie ten proces był wypełniony większą autorefleksją, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałem. Wkopałem się głęboko w moją przeszłość i moje uczucia dotyczące mojej przeszłości, z których nawet nie zdawałem sobie sprawy, że nie przetworzyłem wcześniej, aby stworzyć Savitree. Jednak podczas całej tej refleksji byłam otoczona moim systemem wsparcia, który pomógł mi prowadzić mnie i kochać przez to wszystko. Jednak najbardziej odkrywczą częścią tego jest oglądanie moich starych domowych nagrań wideo i pogodzenie się z małym chłopcem na tych zdjęciach oraz zrozumienie podróży, jaką odbyłem, aby dostać się do miejsca, w którym jestem dzisiaj.

Jaka była najtrudniejsza część reżyserowania twojego pierwszego filmu krótkometrażowego?

Najtrudniejszą częścią reżyserowania mojego pierwszego filmu było przyjrzenie się obrazom z dzieciństwa i pogodzenie się z nimi. Radosne oglądanie tych obrazów i pogodzenie się z moją przeszłością było bardzo oczyszczające.

Converse to taka klasyczna, ogólnoamerykańska marka. Co w szczególności sprawiło, że chciałeś z nim współpracować podczas Pride Thirty day period?

Wsparcie, jakie Converse kładzie za programami LGBTQIA+ i wsparcie, które byli gotowi mi dać, było niesamowicie inspirujące. To firma znana z podnoszenia na duchu twórców i jestem zaszczycony, że mogłem być tego częścią.

Mówiłeś wcześniej o swojej „odnalezionej rodzinie”. Chciałem wiedzieć, co to jest „odnaleziona rodzina” według twojej definicji i jak twoja zmieniła twoje życie na lepsze?

Twoja znaleziona rodzina to ludzie, którzy trzymają się twojego boku przez grube i cienkie. Bezwarunkowa miłość, którą czuję do mojej odnalezionej rodziny, stanowi moją definicję. Walczymy, krzyczymy, odskakujemy, ale zawsze jesteśmy po to, by się nawzajem wspierać i wiem, że to się nigdy nie zmieni. Miłość jest bezwarunkowa i mają kluczowe znaczenie dla mojego świata. Każdy z nich odegrał tak ważną rolę w tym filmie. Jedna z moich najlepszych przyjaciółek Cara była producentem, moja druga najlepsza przyjaciółka Briana, która występuje w filmie, była projektantką kostiumów, a mój husband or wife Ben, który pracował ze mną przez to wszystko, służył jako dyrektor kreatywny i pomagał napisać, wyreżyserować i skomponować film.

Czy są jakieś ostatnie projekty, nad którymi pracowałeś, a którymi jesteś naprawdę podekscytowany?

Moje ostatnie partnerstwo z Converse było niesamowitym projektem. Tworzę mój pierwszy film, Savitree, było dla mnie tak oczyszczającym doświadczeniem, celebrowanie mojej podróży, skąd pochodzę i kim chcę być następny, naprawdę pozwoliło mi otworzyć się na nowe sposoby. W mojej pracy z Converse nad kampanią Observed Family zespół zapewnił mi zasoby do opowiedzenia mojej historii i świętowania siły wspólnoty, miłości i akceptacji.

Oglądanie twojego filmu było niesamowicie inspirujące, a poznanie relacji z twoją matką naprawdę mnie poruszyło. W jaki sposób jej związek z tobą pomógł ci wyrosnąć na potężną siłę, którą jesteś dzisiaj?

Nasz związek zaszczepił we mnie siłę i wytrwanie przez wszystkie życiowe przeszkody bez względu na wszystko. Zawsze chodzi o utrzymanie pozytywnego spojrzenia i nigdy nie rezygnację ze swoich marzeń.

Mówiłeś o swoich bliskich relacjach z dobrymi przyjaciółmi Julią Fox i Brianą Andalore. Czy macie jakieś zabawne wspomnienia waszej trójki, którymi możecie się ze mną podzielić? Jestem takim fanem Twojej grupy przyjaciół, więc muszę zapytać.

Powiedziałbym, że nasza codzienna korespondencja tekstowa jest dość kultowa, ponieważ zawsze wysyłamy sobie nawzajem zabawne, podnoszące na duchu dowcipy, a także nieustannie łączymy się ze sobą. Kiedy wspominamy stare historie, kiedy mieszkaliśmy razem i dzieliliśmy przestrzeń, jest to najlepszy czas.

Gdybyś mógł udzielić jednej rady młodszej wersji Richiego, co byś im powiedział?

Powiedziałbym im, że wszystko będzie dobrze. Kontynuuj pchanie drzwi i kontynuuj bycie buntownikiem i nie dostosowuj się – nigdy nie ulegaj nikomu. Bądź kim chcesz być.