May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Ryan Gubic omawia kanadyjski stres konsumentów w trudnych czasach

Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider.

Ryan GubicZałożyciel, Doradca Finansowy, Zarządzanie majątkiem MRGomawia nową ankietę pokazującą, że pieniądze są obecnie głównym źródłem stresu dla Kanadyjczyków.

Gubic opowiada o wpływie stresu finansowego na stany lękowe, depresję i zdrowie psychiczne, obawach związanych z rosnącymi kosztami artykułów spożywczych, benzyny oraz innych towarów i usług, wpływie na wydatki, a także o wskazówkach dla osób, które odczuwają stres finansowy.

Seria wywiadów wideo autorstwa Retail Insider jest dostępny na YouTube.

Połączyć się z Mario Toneguzzi, weteran branży medialnej od ponad 40 lat, który w 2021 roku został uznany za dziesięciu najlepszych dziennikarzy biznesowych na świecie i jedyny Kanadyjczyk – aby dowiedzieć się, jak możesz opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoim przesłaniem i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jest starszym krajowym dziennikarzem biznesowym w Retail Insider i właścicielem Mario Toneguzzi Communications Inc. i można się z nim skontaktować pod adresem [email protected].

Wywiad z tym odcinkiem:

Polub, udostępniaj i subskrybuj Mario Toneguzzi na YouTube!

Śledź Mario:

Sprawdź także inne serie oferowane przez Retail Insider, w tym podcast The Weekly i The Interview Collection, które są dostępne w Apple Podcasts, Stitcher, TuneIn, Google Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowanego kanału RSS dla Simplecast i innych odtwarzaczy podcastów.

Śledź Insider detaliczny:

Podziel się swoimi przemyśleniami!

NAJNOWSZE FILMY O POufnych informacjach o handlu detalicznym