December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Saweetie w masywnych, blond lokach daje major Pamela Anderson – zobacz zdjęcie

Czy to prawda, że ​​blondynki mają więcej zabawy? Saweetie, na przykład, może świadczyć o sloganie kampanii Clairol, który pojawił się w latach 60-tych. Obecnie przeżywa swój własny blond minute – ​​a dzięki jej najnowszemu stylowi masywnych loków, które pasują do koloru, muszę przypomnieć sobie wygląd dziewczyny z lat 90., Pameli Anderson.

19 lipca udostępniła jej selfie Historia na Instagramie, gdzie ujawniła, że ​​zamieniła swój lodowy blond wygląd na cieplejszy ton. Jej loki zaczynają się na poziomie kości policzkowych i mają tę starą hollywoodzką falę. Fryzura pokazuje wszystkie wymiary nowego odcienia. U nasady zagląda miodowo-blond, podczas gdy jej wewnętrzne kosmyki są chłodniejsze blond.

Jeśli chodzi o makijaż, poszła z gładkim, skrzydlatym eyelinerem, podkreślając jej głębokie włosy z przedziałkiem po bokach i błyszczące oczy.

Instagram/@saweetie

Tu na Wabić, uwielbiamy, jak wszechstronny jest raper. Jej styl urody waha się od figlarnego i odważnego po wyrafinowany i elegancki. Do każdej fryzury i koloru dołącza równie ekscytujący manicure — och, a także przeciekające naszyjniki. Może nadal będzie kołysać tym odjechanym zestawem gwoździ, które widzieliśmy na jej ostatnim? A może wybrała nowy styl do swoich czarujących loków? Będziemy czuwać, ale w międzyczasie przejrzyj Wabićto najlepsze narzędzia do robienia loków dla Twojej następnej falistej fryzury inspirowanej Saweetie.


Więcej o blond włosach:


Teraz obejrzyj 10-minutową procedurę poprawek Saweetie:

Nie zapomnij śledzić Allure dalej Instagram oraz Świergot.