May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Seoulista Peppermint Toes | British Beauty Blogger

[unpaid/sample] Wydaje się, że jest to produkt na czas, biorąc pod uwagę nasz słoneczny urok i myśl o zbliżających się wakacjach. Seoulista Peppermint Toes to jeden z tych zabiegów na stopy w workach, które zmiękczają i nawilżają skórę stóp. Nie są ładne, ale na pewno są miętowe!

Miętowe Palce Seoulista

Nie są ładne – myślę, że zarówno ja, jak i pan BBB moglibyśmy się w nich postawić! Wewnątrz torebki, którą zaklejasz metką, znajduje się mieszanka gliceryny, masła shea, mięty pieprzowej, kwasu hialuronowego i eukaliptusa – oczywiście jest więcej składników niż to, ale to 1 są najważniejsze. Zrobiłam już kilka tego typu zabiegów na stopy (nie mylić z Babyfoot, które powoduje twardą skórę, która potrwa wiele dni i będziesz zrzucać jak jaszczurka) i zawsze jest to trochę dziwne uczucie w że czujesz, że twoje stopy są w kremie.

Miętowe Palce Seoulista

Stopy zostawiasz w workach na pół godziny, a po zakończeniu obowiązkowego leżenia (chodzenie jest możliwe, ale nie zalecane) wmasowujesz pozostały produkt. Potem zdecydowanie sugeruję, abyś założył skarpetki na chwilę, nie tylko po to, aby zatrzymać wilgoć, ale także dlatego, że nieuchronnie są pozostałości. Jeśli chcesz poświęcić trochę uwagi swoim stopom dzięki właściwościom antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym oraz przygotować je idealnie na piękny połysk i klapki, Peppermint Toes to 10 funtów TUTAJ.Przejrzystość

Wszystkie produkty są wysyłane do mnie jako próbki od marek i agencji, chyba że zaznaczono inaczej. Można używać linków afiliacyjnych. Posty nie są kierowane przez partnerów.