December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Sprzedawca Chelmsford Nisa nadaje sklepowi nowy wygląd

Paul Cornell zmodernizował swój lokal Chelmsford Nisa Local przy Sandford Road do najnowszej deski rozdzielczej Evolution i zmodernizował wnętrze sklepu, instalując nowe sklepy, a także oddzielne woman pocztowe, nową podłogę i zaktualizowaną stolarkę.

Mini remont na 2000 stóp kwadratowych. Sklep, zrealizowany przy wsparciu The Jordon Team i Impact Indications, był realizowany w ciągu dwóch tygodni i odmłodził sklep, który Cornell prowadził przez ostatnią dekadę.

Powiedział, że inwestowanie w sklep to jeden ze sposobów na poinformowanie klientów, że są ważni dla niego i jego firmy.

„Dla mnie inwestowanie w mój sklep nie polega na zarobieniu większych pieniędzy na sprzedaży, a bardziej na pokazaniu społeczności, że dbamy o sklep i chcemy o niego dbać dla naszych klientów.

„Jest wiele rzeczy, które możemy zrobić, ale wszystko to w jakiś sposób pomaga zatrzymać naszych klientów”.

Nowa deska rozdzielcza zastępuje poprzednie biało-niebieskie oznakowanie Nisa, a obrazy w oknach zostały również zastąpione bardziej współczesnymi projektami.

Stare kremowe płytki na podłodze zniknęły, a nowe szare są teraz na swoim miejscu, nadając świeży i czysty wygląd, który towarzyszy odświeżonemu oznakowaniu wewnętrznemu i punktowi sprzedaży.

„Rzeczy, które zrobiliśmy, są dość proste, ale naprawdę skuteczne i utrzymują zainteresowanie klientów. Uważam, że jeśli wydamy trochę na sklep, co kilka lat z małymi odświeżeniami, to utrzymujemy sklep w dobrym stanie, a my pozostajemy świeży i na bieżąco” – dodał Cornell.