May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

The Range wyciąga z kalendarzy odchudzających bikini i pannę młodą zawstydzające ciało

The Range wyciąga kalendarze odchudzania bikini i panny młodej
// W gamie znajdują się przedmioty mające na celu zachęcenie kobiet do odchudzania się podczas wydarzeń takich jak wakacje lub wesele
// Sprzedawca powiedział BBC, że nie będzie ponownie sprzedawać żadnego produktu

The Array wycofał wiele pozycji z półki po skargach na seksistowskie zawstydzenie ciała.

Ten okazyjny sprzedawca nie będzie już sprzedawał przedmiotów, które mają zachęcić kobiety do odchudzania się podczas wydarzeń takich jak wakacje czy ślub.

Tabliczki ścienne, które zawierały szczeliny, aby zaoszczędzić 1 funta za każdy stracony funt – do 40 funtów (18 kg) w wersji ślubnej.


CZYTAJ WIĘCEJ:


Kupujący Emma Conway, znana w mediach społecznościowych jako Brummie Mummy of 2, zobaczyła przedmioty i zapytała, czy są just one dla mężczyzn, ale nie były a person zgodne z BBC.

Publish Brummie Mummy of 2 przyciągnął ponad 10 000 polubień i setki odpowiedzi dzięki jej 147 000 obserwatorom na Instagramie.

Powiedziała: „Wyszłam ze sklepu trzęsąc się. W 2022 r. do narracji, że kobiety muszą być mniejsze, aby zmniejszyć rozmiar sukienki, dołącza duży łańcuch”.

Sprzedawca z Plymouth powiedział BBC, że nie zamierza obrażać klientów i nie będzie ponownie sprzedawać żadnego produktu.

The Array powiedział BBC w oświadczeniu: „Doceniamy to, że każde ‘ciało’ jest cały czas ‘gotowe na bikini’, ale niektórzy z naszych klientów uznali to za świetny sposób, aby pomóc im osiągnąć cel. Ten produkt został jednak wycofany z produkcji i nie będziemy go ponownie sprzedawać”.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do bezpłatnego codziennego biuletynu e-mailowego Retail Gazette