May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Tom Hiddleston spodziewa się pierwszego dziecka z narzeczoną Zawe Ashton: pierwsze zdjęcia jej dziecięcego guza

Zobacz galerię

Tom Hiddleston i Zawe Ashton pozują dla fotografów po przybyciu na 75. British Academy Film Awards, BAFTA, w Londynie Bafta Film Awards 2022 Przyloty, Londyn, Wielka Brytania - 13 marca 2022

Zawe Ashton „Mr.  Pokaz specjalny Malcolm's List, Nowy Jork, USA - 29 czerwca 2022

Zawe Ashton i Tom Hiddleston pozują dla fotografów po przybyciu na 75. British Academy Film Awards, BAFTA, w Londynie Bafta Film Awards 2022 Przyloty, Londyn, Wielka Brytania - 13 marca 2022

Źródło: Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock

Zawe Ashton uczestniczyła w premierze swojego filmu Lista pana Malcolma w Nowym Jorku 29 czerwca, a pod jej cudowną, błyszczącą suknią nosiła widoczny guzek niemowlęcy. Aktorka spodziewa się obecnie pierwszego dziecka z narzeczoną Tom Hiddlestonwedług Strona szósta. Na czerwonym dywanie miała na sobie suknię z odkrytymi ramionami z wysadzanym koralikami gorsetem i absolutnie świeciła, gdy pozowała do zdjęć solo.

zawe ahstonZawe Ashton debiutuje swoim dziecięcym guzem. (Grzegorz Pace/Shutterstock)

Tomek potwierdził swoje zaręczyny do Zawe na początku tego miesiąca. Zawe był noszenie pierścionka z brylantem na jej lewej ręce przez kilka miesięcy, zanim Tom upublicznił wiadomości, mówiąc: Los Angeles Times, “Jestem bardzo szczęśliwy.” Obaj byli bardzo prywatni w kwestii swojego związku, a Tom nie był obecny na premierze filmu 29 czerwca.

Tom Hiddleston zawe AshtonTom Hiddleston i Zawe Ashton na czerwonym dywanie. ( Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock)

Zakochane ptaki niedawno uczestniczyły razem w wydarzeniach na czerwonym dywanie, ale spotykają się od 2019 roku. Wiadomość o ich romansie została opublikowana we wrześniu 2019 roku, ale ujawniono, że w tym czasie spotykali się już od ponad sześciu miesięcy . Po bardzo głośnym romansie z Taylor Swift w 2016 r. Tom zrobił wszystko, co w jego mocy, aby jego życie miłosne nie było w centrum uwagi i cieszył się trochę czasu, poznając wcześniej Zawe prywatnie. Pierwszy publiczny występ pary miał miejsce na US Open we wrześniu 2019 roku.

» Przeczytaj cały artykuł