May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Ulubione produkty Allure Beauty Editors z czerwca 2022 r. — Recenzje

Na Wabić, każdego dnia zalewają nas najnowsze i najlepsze oferty kosmetyczne. Większość z nich jest ekscytująca, czasami zagmatwana, a czasami staje się przytłaczająca, zwłaszcza teraz, gdy nasze domy stały się naszymi biurami. Niestety, to jest ciężar, który musi ponieść redaktor ds. urody.

Kiedy my naprawdę jak coś, możesz ufać, że nasza opinia pochodzi z porównania jej ze wszystkim, co widzieliśmy wcześniej, w tym z naszymi długoletnimi faworytami. (Napisaliśmy nawet listy miłosne do niektórych produktów, które są nam najbardziej drogie). Ale zawsze jesteśmy otwarci na znajdowanie i udostępnianie nowych ulubionych. To duży plac zabaw dla urody, więc chętnie wykonamy brudną robotę, aby przetestować wszystko pod słońcem. A crème de la crème często przechodzą do naszych testów Greatest of Magnificence.

Ale na razie trzymajmy się teraźniejszości. Co tydzień, Wabić redaktorzy wybierają nowe produkty do pielęgnacji włosów, makijażu i skóry, nad którymi obecnie mamy obsesję. Próba zawężenia naszych ulubionych produktów do jednego lub dwóch produktów może być trudna, ale dajemy sobie radę. Sprawdź, czego nasi redaktorzy nie mają teraz dość.

Wszystkie produkty prezentowane na Attract są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.