June 1, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Wayflyer wprowadza na rynek produkt Scaler w celu uzyskania bardziej przystępnego finansowania

Oparta na przychodach platforma finansowania i rozwoju dla sprzedawców e-commerce, Wayflyer wprowadziła nowy produkt finansowania dla dużych business e-commerce, dając im pewność przyszłych przepływów pieniężnych po przystępnych cenach.

Wayflyer Scaler jest przeznaczony dla agency zajmujących się handlem elektronicznym, których roczne przychody wynoszą 20 mln USD lub więcej. Zapewnia im maksymalny limit zaangażowania w finansowanie, pozwalając im na wykorzystanie kapitału, kiedy tylko chcą, do maksymalnego limitu do dwukrotności miesięcznego przychodu firmy.

Scaler jest przeznaczony dla organization, które regularnie potrzebują milionów finansowania, ale nie chcą korzystać z tradycyjnych banków ani zapewniać znacznego bezpieczeństwa. Zapewnia przystępne stawki, szybkie procesy składania wniosków i w przeciwieństwie do innych opcji finansowania, nie ma niewykorzystanych opłat, opłat aranżacyjnych, ubezpieczenia lub kosztów inicjacji.

Dyrektor generalny i współzałożyciel Wayflyer, Aidan Corbett, powiedział: „Większe firmy e-commerce mają wiele zalet w porównaniu z ich mniejszymi odpowiednikami. Jednak obie zasadniczo stoją przed tymi samymi wyzwaniami, jeśli chodzi o finansowanie.

„Ich profil kapitału obrotowego utrudnia finansowanie dużych wydatków, takich jak zapasy i internet marketing. W tym niepewnym środowisku trudno im również planować z wyprzedzeniem, nie wiedząc, do jakiego kapitału będą mieli dostęp i kiedy. To może być prawdziwym wąskim gardłem dla wzrostu, w czym może pomóc Wayflyer”.