May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Włosy na wakacje: czy zawracasz sobie głowę stylizacją włosów, gdy jesteś w podróży?

To naprawdę zależy od rodzaju podróży.

Jeśli jest to wycieczka związana z przygodami na świeżym powietrzu, takimi jak biwakowanie, wizyta na plaży lub basenie w dowolnym dniu, to szanse na stylizację będą minimalne — po umyciu szamponem i odżywce (myję włosy codziennie), będę pracować w niektórych odżywkę bez spłukiwania, pozostaw do wyschnięcia, a następnie zrób kucyk, kok lub francuski twist z klipsem pazurowym. Może jeśli czuję się ambitny, to rozczesuję dziecięce włoskie jak brzytwa żelem do brwi.

Zabawne jest to, że za każdym razem, gdy wybieramy się na tego rodzaju wycieczki na świeżym powietrzu, chociaż wiem, że będę robił absolutne minimum z włosami, nie powstrzymuje mnie to przed przynoszeniem za każdym razem narzędzia do stylizacji. Co mogę powiedzieć? Jest coś w opcji uczesania, co jest dla mnie trochę pocieszające!

Przykład: w tej chwili w moim bagażu leży lokówka t3 i chociaż prawdopodobnie nie dotknę jej podczas podróży, lubię wiedzieć, że tam jest na wypadek, gdybym zmienił zdanie.

Teraz, jeśli wycieczka skupia się na zwiedzaniu miasta, to zwykle staram się go ułożyć, nawet jeśli to tylko kilka luźnych loków z lokówką, żeby moje włosy nie wyglądały zbyt szalone na zdjęciach.

Czy Twoja wakacyjna rutyna fryzjerska jest taka sama, jak niewakacyjna fryzura? Zawracasz sobie głowę stylizacją grzywy, gdy jesteś w podróży?

Twój przyjazny uzależniony od piękna sąsiedztwa,

Karen