May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Wodne, świeże róże do policzków Chanel (x5)

Wodne, świeże róże do policzków Chanel (x5)
Wodne, świeże róże do policzków Chanel (x5)

Wodny świeży róż do policzków Chanel to nowa płynna formuła różu, która dostępna jest w sześciu odcieniach! Był jeden odcień (jasnoróżowy), który był już wyprzedany, kiedy dokonałem zakupu, więc mam tylko pięć z sześciu wybranych. W praktyce nakładały się na moją skórę o wiele lepiej, niż wskazywałyby na to początkowe próbki. Polecam napompować niewielką ilość (najmniejszą, jaką możesz zrobić) na grzbiet dłoni lub metalową szpatułkę, a następnie użyć pędzla, aby zamieszać i wymieszać. Palce nie mieszały dobrze wody i pigmentu!

Zauważyłem też, że wyglądały bardzo podobnie – tak samo zastosowane w odniesieniu do koloru i odcienia, kiedy je wypróbowałem, więc po prostu otrzymywałem taki, który najlepiej prezentowałby się na jednym odcieniu skóry, ponieważ są dość przezroczyste.

8 komentarzy. Dołącz do konwoju!

Kochasz nasze treści? Wesprzyj nas, udostępniając to!

Zapisano w:
Zajawka Chanel

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dokonać lepszych zakupów kosmetycznych, które będziesz cieszyć się i kochać! Zalecamy zarejestrowanie się, aby skorzystać ze spersonalizowanych funkcji, takich jak śledzenie posiadanych produktów, przeglądanie duplikatów, które już masz i nie tylko!

Oto kilka przydatnych zasobów:

Porównaj dowolne dwa

Zastanawiasz się, jak porównują się dwa odcienie? Wpisz odcienie poniżej, aby uzyskać natychmiastowe próbki obok siebie!