May 30, 2023

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Zapomnij o fajerwerkach 4 lipca; Spójrz na ciało Lizzo pokryte brokatem — zobacz zdjęcie

Lizzo w pełni objął obchody Dnia Niepodległości z całym blaskiem, o jaki można kiedykolwiek prosić. W jednym z najnowszych postów piosenkarki najpierw pojawiło się spowolnienie sesja twerkowania debiutujące królewskie szorty motocyklowe Yitty. Potem pojawiły się fajerwerki, czyli srebrny brokat rozmazany na jej klatce piersiowej, ramionach i tyłku — to było co najmniej szaleństwo brokatu.

30 czerwca zadebiutowała najnowszym krojem ze swojej kolekcji bielizny modelującej z błyszczącym biustem i rzadkimi, krótkimi włosami. Zestaw w zwolnionym tempie Klipy na Instagramie przedstawiała garści srebrnego brokatu uderzające w jej klatkę piersiową i tyłek, gdy kołysała się z boku na bok w celu uzyskania kamery. Powtórki w zwolnionym tempie po prostu krzyczą „fajerwerki”. Piosenkarka przeniosła podkreślanie ciała na zupełnie nowy poziom dzięki swojej (dosłownie) błyszczącej skórze.

Jeśli chodzi o jej włosy, fryzjerka Lizzo, Shelby Swain, utrzymał to w prostocie. Jej środkowy styl, sięgający do ramion, zawierał kosmyk włosów przycięty z każdej strony za pomocą olśniewających klipsów motylkowych. Jej długie szpilki paznokcie z francuskimi końcówkami miały lśniący, jasnoróżowy odcień. Objęła słońce i jego odbijające promienie, które odbijały się od całego blasku na jej skórze, we włosach i na paznokciach.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.