December 5, 2022

Dinner Dressing

Mistrzowie Mody

Zendaya i Tom Holland biorą na wynos na dyskretnej randce w Nowym Jorku: rzadkie zdjęcia

Zobacz galerię

Premiera filmu Zendaya i Tom Holland „Spider-Man: Homecoming”, After Party, Los Angeles, USA - 28 czerwca 2017

Boston, MA - *EKSKLUZYWNY* - *PREMIUM-EKSKLUZYWNY* - **EMBARGO NA INTERNET DO 9:00 PST 26 kwietnia 2022 r.** Zendaya i Tom Holland cieszą się niezobowiązującym dniem zwiedzania i zakupów w Bostonie w niedzielne popołudnie.  Spiderman na ekranie i pozaekranowe gołąbki prezentują stylową sylwetkę, gdy widziano ich spacerujących po mieście i robiących zakupy w sklepie Rolex i Cartier na Newbury St. Zendaya utrzymywała przytulność w chłodny dzień w świetnym swetrze z golfem, swobodnych szarych spodniach i tenisówkach i torebkę na ramię, gdy trzymała Toma za ręce.  Gwiazda Spidermana miała na sobie lawendową koszulkę i szare spodnie.  Na zdjęciu: Zendaya, Tom Holland BACKGRID USA 26 KWIETNIA 2022 BYLINE MUSI PRZECZYTAĆ: Patriot Pics / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *Klienci z Wielkiej Brytanii - Zdjęcia Zawierające dzieci proszę pikselować twarz przed publikacją*

Źródło zdjęcia: ROKA / BACKGRID

Zendaya oraz Tom Holland w środę, 20 lipca, cieszyliśmy się rzadką wspólną wycieczką w Nowym Jorku młoda para razem z bratem Toma, 23-letnim Harrym Hollandem, wziąłem jedzenie na wynos z restauracji w Big Apple. 25-letnia Zendaya trzymała w dłoni dwie torby z jedzeniem na wynos i zimny napój. Gołąbki i Harry najwyraźniej cieszyli się posiłkiem w pobliskim hotelu lub mieszkaniu.

Zendaya i Tom HollandZendaya & Tom Holland w Nowym Jorku 20 lipca (fot. ROKA / BACKGRID)

Zendaya i Tom, 26 lat, ubrani dość skromnie, aby zjeść posiłek na wynos. The Euforia gwiazda miała na sobie biały T-shirt z kolorowymi grafikami, parę czarnych spodni dresowych i czarno-białe trampki Converse. Miała rozpuszczone ciemne włosy i nie nosiła makijażu. W międzyczasie Tom miał na sobie jasnopomarańczową koszulkę i parę szarych spodni dresowych.

The Spider-Male: Bez drogi do domu współ-gwiazdy zazwyczaj zachowują swój romans w tajemnicy, chociaż Zendaya publicznie tryskał na Toma na jego 26 urodziny 1 czerwca. Dzieliła się słodkie czarno-białe zdjęcie pary, składając serdeczny hołd swojemu chłopakowi. „Najszczęśliwszy z urodzin dla tego, który mnie uszczęśliwia” – napisał Zendaya.

Tom i Zendaya byli przedmiotem plotek o romansach przez lata, gdy pracowali razem nad filmami Marvela. Para wreszcie upublicznili swój romans kiedy zauważono, że całują się w samochodzie w lipcu 2021 roku. Od tego czasu zachwycają się swoim związkiem i wspierają się nawzajem w karierze.

» Przeczytaj cały artykuł